Yuasa YTZ14S, 12V, 11,2Ah
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Yuasa YTZ14S 12V 11,2Ah 230ANapätie: 12 V Kapacita 10 hod.: 11.2 Ah Štartovací prúd: 230 A Typ akumulátora: High Performance Dĺžka: 150 mm Šírka: 87 mm Výška: 110 mm Hmotnosť s kyselinou: 3.9 kg (+) Pól / Odvetranie: L / |
YUASA Yuasa YTZ14S 12V 11,2Ah 230A12V 11,2Ah 230A 150/87/110mm Ľ+ Batéria je naplnená elektrolytom a nabitá z výroby. |
Motobatéria YUASA (originál, factory activated) YTZ14S, 12V, 11.2AhBatérie pre motocykle Yuasa SUPER MF FACTORY SEALED Motobatérie Yuasa SUPER MF FACTORY SEALED - to najlepšie pre váš motocykel. Až o 30 % vyšší štartovací výkon, výnimočná odolnosť proti vibráciám a zaručene tesný dizajn, ktorý umožňuje použitie akumulátoru v akejkoľvek polohe bez možnosti úniku. P... |
YUASA Motobatéria HP MF AGM YTZ14S 12V 11,2Ah 230A (150x87x110mm) T11 "+ L"Motobatéria Yuasa YTZ14S - Spoľahlivý výkon pre váš motocykel Hľadáte spoľahlivú a výkonnú motobatériu pre váš motocykel? Motobatéria Yuasa YTZ14S je ideálnou voľbou pre všetkých motorkárov, ktorí vyžadujú vysoký štartovací výkon a dlhú životnosť. Táto bezúdržbová VRLA batéria je navrhnutá tak, aby ... |
Yuasa 12V 11,2Ah 230A YTZ14S, YTZ14S12V 11,2Ah 230A 150/87/110mm Ľ+ |
Yuasa 12V 11,2Ah 230A YTZ14S12V 11,2Ah 230A150/87/110mm Ľ+... |